Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Osieki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

161 820 zł899 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 12 działek położonych ok.150 m od jez. Jamno w miejscowości Osieki. Miejscowość Osieki położona jest w pasie nadmorskim w pobliżu znanych kurortów, jak Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

228 300 zł1 522 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad jeziorem. Działka na skraju kaszubskiej wsi nad malowniczym jeziorem Osiecko. Doskonała zarówno do zamieszkania na stałe jak i na wypoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 188 m² 108,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Oferta dotyczy sprzedaży działki rekreacyjnej- 1188 m2 z 2 garażami.

Szczegóły ogłoszenia

120 600 zł670 m² 180 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach

138 000 zł1 000 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki nad morzem ? Szukasz działki nad jeziorem ? Mamy dla Ciebie działeczkę budowlaną która spełni nie jedno, a dwa marzenia. Osieki nad jeziorem, do morza 1,2 km. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

172 690 zł1 113 m² 155,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł19 104 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Jeżeli szukasz działki z dostępem do linii brzegowej, to właśnie ją znalazłeś. Piękna działka ze starodrzewiem położona w Osiekach nad jeziorem Jamno o pow. 19 104.

Szczegóły ogłoszenia

210 960 zł1 758 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferowana jest działka w miejscowości Osieki, gmina Sianów, w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 4 km od plaży w Łazach i 500 m od jeziora Jamno. Główne atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

120 780 zł671 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł829 m² 120,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Osieki, gm. Sianów Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 63/6 położoną w miejscowości Osieki, gmina Sianów. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

205 030 zł1 343 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1343 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł997 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo-rekreacyjna 2,5 km od morza, osieki koło Łaz. Działka mieszkaniowo - rekreacyjna 2,5 km od morza. Działka budowlana o pow. 997 m2, osieki (2,5 km od plaży bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

162 050 zł1 038 m² 156,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1038 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka 1000 m2, łabusz - Koszalin, blisko jeziora Jamno. Działka pod zabudowę jednorodzinną, 1470 m2, łabusz - Koszalin. Działka w kształcie prostokąta. Na okolicznych działkach powstają domy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

5 500 000 zł11 409 m² 482,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Łazy, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Jamno i zaledwie 600 metrów od morza. To doskonała lokalizacja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +3 km

250 000 zł1 067 m² 234,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 1067 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej dzielnicy Lubiatowo, wśród jezior, terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +11 km

138 780 zł1 028 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki pod zabudowę mieszkaniową. Działka z wydaną 2023 r. decyzją o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący, na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +11 km

135 270 zł1 002 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +11 km

450 000 zł674 m² 667,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zabudowana budynkiem gospodarczym o pow.25 M2-z prądem ( na zgłoszenie). Projekt wodno- kanalizacyjny z pozwoleniem na rozpoczęcie robót ziemnych. Pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +11 km

390 000 zł1 566 m² 249,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy wyjątkową nieruchomość deweloperską położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Pszenicznej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +11 km

199 000 zł3 352 m² 59,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.352 m2, znajdująca się w Koszalinie w malowniczej dzielnicy Chełmoniewo okolice ul. Bonifacego i Serwacego. Dostępne media: woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osieki +11 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Osieki,zachodniopomorskie

139 320 zł1 161 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka nr 63/4 położona w miejscowości Osieki, gmina Sianów, w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 4 km od plaży w Łazach i 500 m od jeziora Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

119 000 zł1 060 m² 112,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! działka rekreacyjna 1.060M2 - CUDNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU NAD JEZIOREM JAMNO, 4KM DO MORZA! PRZEZNACZENIE - zabudowa mieszkaniowo -rekreacyjna. Osieki gmina Sianów - kameralne miejsce, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

164 710 zł1 058 m² 155,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1058 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piaskowa

Osieki,zachodniopomorskie

249 000 zł1 627 m² 153,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona 2,5 kilometra w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego oraz 250 metrów od brzegu Jeziora Jamno. Znajduje się w miejscowości Osieki (gmina Sianów), które położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

150 000 zł1 300 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w linii prostej 0,5 km od jeziora! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piaskowa

Osieki,zachodniopomorskie

249 000 zł1 627 m² 153,04 zł/m²

 

 

 

Osieki,zachodniopomorskie

89 000 zł994 m² 89,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę rolną o pow. 994 m2 położoną ładnej letniskowej miejscowości Osieki, w gminie Sianów. Nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko morza w miejscowości Osieki Polecamy na sprzedaż działkę o pow. 10 arów w nadmorskiej miejscowości Osieki, gminie Sianów, powiat koszaliński, z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

222 000 zł2 256 m² 98,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 0,2256ha położna w miejscowości Osieki na dobrze rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych. Miejscowość Osieki położona jest w pasie nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

147 000 zł1 000 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem Działka rekreacyjno - budowlana o pow. 10 arów w nadmorskiej miejscowości Osieki, gminie Sianów, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

108 000 zł1 000 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

R e Z E R W A C J A ! Polecam działkę z potencjałem pod budowę domu lub zabudowę rekreacyjną. Działka posiada powierzchnię 1.000 m2 i ma kształt równoległoboku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bałtycka

Osieki,zachodniopomorskie

259 000 zł1 000 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na wzniesieniu z widokiem na Jezioro Jamno. Powierzchnia działki to 1000 m2. Z nieruchomości rozlega się widok na jezioro (jedna z niewielu z takim widokiem).Parcela leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

499 000 zł11 663 m² 42,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1.1663 ha położona bezpośrednio nad jeziorem Jamno ( 220 m linii brzegowej) w miejscowości Osieki. Miejscowość Osieki położona jest w pasie nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja! Działka na wzniesieniu z widokiem na jezioro Jamno! Niezabudowana działka położona w miejscowości Osieki, gm. Sianów o pow. 1200 m2 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

135 000 zł1 314 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, położona w Osiekach. Miejscowość położona jest nad jeziorem Jamno, w odległości ok. 4 km od morza Bałtyckiego (łazy). Działka znajduje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij